Sosyal Medyanın Gücü

Geleneksel medyanın yerini büyük ölçüde alan ve onların dahi tanıtım için sıkça kullandığı Sosyal Medya işinizi / işletmenizi veya ürünlerinizi dijital ortamda insanlara tanıtmanın en etkili yollarından birisidir.

Hedef kitlenize göre optimize edilmiş Google reklamları ile dönüşümler alın.

İLETİŞİME GEÇİN
Image
İstediğiniz bütçeyle reklam verin.

İstediğiniz bütçeyle Facebook, Instagram ve Audience Network’te reklamlar yayınlama talebinizi yerine getiririz. Bazı insanların her gün kahveye harcadıkları para reklam kampanyalarına harcadıklarından daha fazladır. Bu platformlarda insanlara gösterilen reklamlarla ilişkilendirilen tam maliyet, reklam açık artırmalarıyla belirlenmektedir.

Google’da yayınlanan reklamlarınızla işletmenizin benzersiz özelliklerinin hedef kitlenize tanıtılmasını ve bulunmasını kolaylaştırır. Bu sayede, sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan müşterilere ulaşmış olursunuz.

Bu platformlarda yayınlanan reklamlar belirlediğiniz günlük bütçeyi asla aşmaz. İstediğiniz bütçeyle sonuçlar elde etmeniz için reklamlarınız üzerinde hedef müşterilerinize göre çalışmalar gerçekleştiririz.

Almış olduğunuz hizmeti zamanında hazırlamış olmak bizim için önemlidir. Çünkü müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmak isteriz.

HER SEKTÖR İÇİN GOOGLE REKLAM STRATEJİLERİMİZ VAR
icon06
DÜŞÜK REKLAM HARCAMALARI

Wmoz Sosyal Medya Uzmanları faaliyet gösterdiğiniz sektöre özgü optimize edilmiş reklam çözümleri sunar. Bu sayede reklam harcamalarınızda farkedilir maliyet azalmaları yaşanır.

icon02
ALAKALI REKLAM GÖSTERİMLERİ

Seçtiğiniz platformlarda yayınlanan reklamlar müşterilerinize göre profesyonel görsellerle oluşturulur ve gösterilmesi hedeflenir. İlgi ve konuma göre optimize edilen reklamlarla daha verimli sonuçlar elde edilir.

icon04
KENDİ KARTINIZLA ÖDEME

Seçtiğiniz platformlarda reklam ödemelerini doğrudan kendi banka veya kredi kartınızla gerçekleştirirsiniz. Size özel açılan faturalandırma ve ödeme ekranından doğrudan kendi reklam ödemenizi kendiniz yaparsınız.

icon01
HARCAMA TAKİBİ

Faturalandırma ekranından günlük reklam harcamalarınızı takip edebilir, ödeme dekontlarını indirebilirsiniz. Uzmanımız talebiniz doğrultusunda reklam performans raporunu periyodik dönemlerde sunar.

icon03
KALICI ÇÖZÜMLER

Daha önce Sosyal Medya reklamları deneyimlerinizde yaşadığınız sorunlar var ise, bu sorunların %99'una (ilgisiz kullanıcılara gösterim dahil) kalıcı çözümler getirmek üzere çalışır; analizlerimiz ile sorunları ortadan kaldırırız.

icon05
İLETİŞİM / DESTEK

Sosyal Medya uzmanımız sizinle çalışma saatleri içerisinde iletişimde olur. Soru veya problemlerinize boyutuna göre hızla destek almanız sağlanır. Bu işimizin en önemli parçalarından birisidir.

“Sosyal Medya Reklamları yeni müşteriler bulup, işletmenizi büyütmenize olanak sağlar.

Sosyal Medyada etkili olan potansiyel müşteri reklamları doğrudan işletmenize ilgi gösteren müşterilerden iletişim bilgileri talep etmenize olanak tanır. Ürünlerinizle veya hizmetlerinizle ilgilenme ihtimali en yüksek olan müşterilerin bilgilerini almak için bir iletişim formu kullanın.

Titizlikle sektörünüzü ve rakiplerinizi analiz eder işletmenize özgü ne gibi çalışmalar yapmamız gerektiğini öğrenir ve sonuç odaklı reklam çalışması yapmak üzere çalışırız.

Wmoz Sosyal Medya reklam uzmanı  tecrübe ve yetenekleri ile işinize özgü hazırlanan doğru reklam stratejileriyle istenen sonuçlara ulaşmanızı sağlamayı amaçlar.

Potansiyel müşterilere ulaşma hedefiniz doğrultusunda, ihtiyaçlarınıza en uygun reklam kampanyaları yayınlarız.

Image