Öncelik elde edin

İnternet sitenizin arama motorlarında listelenmeye uygun hale getirilmesi için mevcut sitenizdeki içeriğin düzenlenmesi ve hataların giderilmesi bir gerekliliktir.

Sitenizin optimizasyonu ile arama motorlarında listelenme önceliği elde edin

İLETİŞİME GEÇİN
Image
Belirlediğiniz arama sonuçlarında yer alın.

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine ve taramasına olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesi amaçlanarak yapılan çalışma hizmetidir.

icon06
WEB SİTESİ ANALİZİ

icon04
SEKTÖR ANALİZİ

icon02
REKABET ANALİZİ

icon01
ANAHTAR KELİME ANALİZİ

icon03
İÇERİK VE KODLAMA ANALİZİ

icon05
GOOGLE UYGUNLUK TESTLERİ

“Reklam harcamalarına göre düşük maliyetli optimizasyon çözümü ile başarılı sonuçlar elde edin.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) başta popüler arama motoru olan Google’da olmak üzere belirlediğiniz kelimelerde ilk sayfa sonucunda yer almanızı sağlayan bir hizmet türüdür.

İlk sayfalarda çıkmak istediğiniz kelimelerde yer almanız için mevcut web sitenizde veya yeni oluşturulacak web sitesinde seo çalışması ile arama motorlarında, hedef anahtar kelimelerinizde üst sıralarda olabilir ve yüksek kitlelere erişebilirsiniz. SEO çalışmasıyla sitenizin itibarı diğer sitelerin üzerinde bir itibarla yükselmesine ve zaman içerisinde yeni müşterilere ulaşabilmenize olanak tanır.

Bu hizmeti yalnızca Türkiye Cumhuriyeti ticaret kanunlarına ve yasalarına uygun olan sektörlerde sunmaktayız.

Image