Kendi sitenizde satış yapın.

Satış yapmak için hazır platformlar seçerek yıllık kira veya satış başı komisyonlar ödemekten kurtulun. Bugün kendi eticaret sitenize sahip olun ve ürünlerinizi dakikalar içinde yüklemeye başlayın. Facebook ve Instagram hesaplarınıza sitenizi bağlayın.

Kreatif, seçkin ve net sonuçlar almak için çalışırız.

İLETİŞİME GEÇİN
Image
E-ticaret, senin yolun.

Bir e-ticaret sitesi teknoloji platformundan daha fazlasıdır. Oluşturduğumuz e-ticaret sitesi açık kaynak olmasının avantajıyla size özgürlük ve daha fazla seçim olanakları tanır.

Ürünlerinizi belirlediğiniz disk kapasitesine göre hiçbir sınır olmadan yükleyin. Unutmayın, ürünlerinizi yüklemek, web sitenizde tanıtmak ve siparişlerinizi güvenli ödeme yoluyla almak için karmaşık sistemlere hiçbir zaman ihtiyacınız yoktur. Bu nedenle sizin için yönetimi en kolay e-ticaret siteleri tasarlarız. 

TOPTAN VEYA PERAKENDE SATIŞ İÇİN E-TİCARET

“Bugün, mağazanızdaki tüm ürünlerinizi çevrimiçi platformlarda tanıtmak ve satış yapmak üzere profesyonel bir e-ticaret sitesi sahibi olmak için harika bir gün.

Wmoz, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığı e-ticaret sisteminde beklentileri en iyi şekilde karşılayacak şekilde olmasına dikkat ederek tasarlamaktadır.

Gereksiz detaylardan arındırılmış, sade ve kullanıcı dostu görselliğe önem gösterilerek tasarlanmaktadır. Tüm sayfalarda belirgin olarak görünen alışveriş sepeti gibi detaylara önem vererek tasarladığımız e-ticaret sistemimiz kullanıcı dostu ve tüm mobil cihazlarda uyumlu olarak çalışmaktadır.

Bütçenizin boyutu ne olursa olsun, Wmoz’un işiniz / işletmeniz için uygun bir e-ticaret planı vardır. İşiniz için oluşturulacak profesyonel bir sitenize ek, ilk yıl ücretsiz 20 GB depolama alanına, profesyonel e-mail adresine ve profesyonel reklam hizmetlerimize erişin.

Image