Etkili Sonuçlar Alın

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da ilk arama sonuçlarında gösterilmek üzere verilen bir reklam hizmetidir.

Hedef kitlenize göre optimize edilmiş Google reklamları ile dönüşümler alın.

İLETİŞİME GEÇİN
Image
Her işletmenin bütçesine uygun reklamlar

Google’a bizimle reklam vererek işiniz için oluşturduğumuz reklamlarla potansiyel müşterilerin işletmenizi farketmesinde önemli bir adım atın.

Google’da yayınlanan reklamlarınızla işletmenizin benzersiz özelliklerinin hedef kitlenize tanıtılmasını ve bulunmasını kolaylaştırır. Bu sayede, sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan müşterilere ulaşmış olursunuz.

Reklamlarınızı istediğiniz sonuçlara dayalı olarak özelleştirir ve hedef kitlenizin Google arama sonuçlarında ilk sıralamalarda gösterilmek üzere özelleştiririz.

Almış olduğunuz hizmeti zamanında hazırlamış olmak bizim için önemlidir. Çünkü müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmak isteriz.

HER SEKTÖR İÇİN GOOGLE REKLAM STRATEJİLERİMİZ VAR
icon06
DÜŞÜK REKLAM HARCAMALARI

Wmoz Ads Uzmanları faaliyet gösterdiğiniz sektöre özgü optimize edilmiş reklam çözümleri sunar. Bu sayede Google Reklam harcamalarınızda farkedilir maliyet azalmaları yaşanır.

icon02
İLK SIRALAMA SONUÇLARI

Google arama motorunda hedef kitlenize göre oluşturulan reklamın ilk sıralamalarda çıkması önemlidir. Kullanıcılar genelde ilk 4 sonuca göre hangi kurumdan hizmet veya ürüne alacağına karar verir.

icon04
KENDİ KARTINIZLA ÖDEME

Google reklam ödemelerini doğrudan kendi banka veya kredi kartınızla gerçekleştirirsiniz. Size özel açılan faturalandırma ve ödeme ekranından doğrudan kendi reklam ödemenizi kendiniz yaparsınız.

icon01
HARCAMA TAKİBİ

Faturalandırma ekranından günlük reklam harcamalarınızı takip edebilir, ödeme dekontlarını indirebilirsiniz. Uzmanımız talebiniz doğrultusunda reklam performans raporunu periyodik dönemlerde sunar.

icon03
KALICI ÇÖZÜMLER

Daha önce Google reklamları deneyimlerinizde yaşadığınız sorunlar var ise, bu sorunların %99'una (geçersiz tıklamalar dahildir) kalıcı çözümler getirmek üzere çalışır; analizlerimiz ile sorunları ortadan kaldırırız.

icon05
İLETİŞİM / DESTEK

Google Ads uzmanımız sizinle çalışma saatleri içerisinde iletişimde olur. Soru veya problemlerinize boyutuna göre hızla destek almanız sağlanır. Bu işimizin en önemli parçalarından birisidir.

“Hedef kitlenize hitap eden optimize edilmiş Google reklamları ile düşük maliyetlerle dönüşümler alın.

Wmoz, ile Google’da reklam vererek kendi pazar payınızı yükselterek daha fazla müşteri sahibi olmak üzere ilk adımınızı atın. Reklamlarınızın hangi semt veya şehirlerde gösterileceğine karar verin, biz de onları doğru alakalı olan kullanıcılarla buluşturalım.

Titizlikle sektörünüzü ve rakiplerinizi analiz eder işletmenize özgü ne gibi çalışmalar yapmamız gerektiğini öğrenir ve sonuç odaklı reklam çalışması yapmak üzere çalışırız.

Wmoz Google reklam uzmanı  tecrübe ve yetenekleri ile işinize özgü hazırlanan doğru reklam stratejileriyle istenen sonuçlara ulaşmanızı sağlamayı amaçlar.

Potansiyel müşterilere ulaşma hedefiniz doğrultusunda, ihtiyaçlarınıza en uygun reklam kampanyaları yayınlarız.

Image